breadcrumbs_revolution_theme

 

Ми надаємо відмінні умови для спільних покупок, при замовленні певної кількості товару. Тому буде вигідно зібрати групу однодумців для покупки за спеціальними цінами.

Група в телеграм

Тут завжди нові моделі

 

Чому це вигідно

 

Завдяки мережі, круг спілкування сучасної людини не обмежується десятком-другим близьких друзів або подруг. Оголошення про збір спільної покупки можна розміщувати на форумах, в групах В к, в Одноклассниках, Instagram або Facebook - тобто в будь-якому місці на просторах мережі. За проведення спільної закупівлі організатор виставляє певний збір - наприклад, 15% від вартості товару. Ця сума набагато менше, ніж роздрібна ціна магазину, тому вигідно і організатору, і покупцям. При цьому, 15% за організаційну діяльність можуть становити істотний плюс до вашого щомісячного доходу.

 

Єдиний ризик - це несплата замовником своєї заявки. Але для цього і існує передоплата - тобто ви замовляєте товар тільки після переказу грошей від всіх, хто записався на спільну закупівлю.

 

Загальна схема роботи:

 

Вибираєте моделі, за якими хочете зібрати спільну покупку;

Домовляєтеся з нашим менеджером про спеціальну ціну;

Знаходьте тих, хто братиме участь у спільній покупці, приймаєте заявки, записуєте розміри;

Робите замовлення і оплачуєте товар;

Чи отримуєте речі і розсилаєте учасникам покупки.

Як бачите, система проста і надійна. Якщо ви товариські і цікавитеся спільними покупками - запрошуємо до співпраці з нашим магазином.

 

Група в телеграм

 

 

Тут завжди нові моделі!